IBC Kontenjeri

Përshkrim i shkurtër:

Medium-sized kontejnerët pjesa më e madhe, një zëvendësim ideal i fuçi tradicionale hekuri dhe plastike IBC. LET IBC është e përbërë nga të qëndrueshme palosshme jashtme-katërkëndësh & kuti kartoni e brendshme-tetëkëndësh, astar ushqim të keq dhe paletë druri, të instaluar lehtë, -ujë dëshmi, forcë të fortë. Ajo mund të transportojë 800L ~ 1200L lëngshme, në dispozicion për tren, kamion dhe transportit anije.


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Termat pagesës: T/T , L/C, D/A, D/P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Medium-sized kontejnerët pjesa më e madhe, një zëvendësim ideal i fuçi tradicionale hekuri dhe plastike IBC. LET IBC është e përbërë nga të qëndrueshme palosshme jashtme-katërkëndësh & kuti kartoni e brendshme-tetëkëndësh, astar ushqim të keq dhe paletë druri, të instaluar lehtë, -ujë dëshmi, forcë të fortë. Ajo mund të transportojë 800L ~ 1200L lëngshme, në dispozicion për tren, kamion dhe transportit anije.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !