FIBC Bag

Përshkrim i shkurtër:

qese FIBC është një lloj enë paketimit fleksibël për delivery.It ka avantazhin e dampproof, i papërshkueshëm nga pluhuri, rrezatimi-provë dhe të qëndrueshme etc.And ajo ka fuqi të mjaftueshme mbi strukturën. qese FIBC është i njohur edhe si qese vigan ose qese hapësirë ​​dhe ka zhvilluar me shpejtësi në vitet e fundit për lehtësi e saj në ngarkimin dhe shkarkimin, trajtimin dhe kryerjen. Në përgjithësi qese FIBC është e thurur me fibra poliestër si polypropylene, polietileni dhe kështu on.It kryesisht arrihet transportin nga lejlek apo forktruck për ngritëse për ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Termat pagesës: T/T , L/C, D/A, D/P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  qese FIBC është një lloj enë paketimit fleksibël për delivery.It ka avantazhin e dampproof, i papërshkueshëm nga pluhuri, rrezatimi-provë dhe të qëndrueshme etc.And ajo ka fuqi të mjaftueshme mbi strukturën. qese FIBC është i njohur edhe si qese vigan ose qese hapësirë ​​dhe ka zhvilluar me shpejtësi në vitet e fundit për lehtësi e saj në ngarkimin dhe shkarkimin, trajtimin dhe kryerjen. Përgjithësisht qese FIBC është thurur me fibër poliestër si polypropylene, polietilen dhe kështu on.It kryesisht arritur transportimin me lejlek apo forktruck për heqjen contaioner njësi. Është i përshtatshëm për të anijeve materiale pjesa më e madhe pluhur dhe ka avantazhet e vëllimit të madh, pesha të lehta dhe trajtimin e lehtë, etj Ajo mund të përdoret gjerësisht në industrinë kimike, materiale ndertimi, plastikës, minerale dhe llojet e tjera të pluhur, grimcuar, mallrave masive paketim dhe është paketa ideale për ruajtjen dhe transportimin industri.


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !