Dry Liner Bulk

Përshkrim i shkurtër:

Dry Liner Bulk është instaluar zakonisht në 20ft ose 40ft enë, të cilat mund të ngarkesës dhe të transportit të ngurta pjesa më e madhe grimcuar dhe pluhur produkte në tonazhit të madh. Sepse transportit containerized, krahasuar me paketën tradicionale të vogël si çanta të endura dhe FIBC, ajo ka përparësi të mëdha të tilla si të anijeve të mëdha njësi, ngarkesë e lehtë dhe shkarkimin, më pak fuqisë punëtore, dhe pa ndotje të mesëm me mallrat shkaktuar etj


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Termat pagesës: T/T , L/C, D/A, D/P
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Dry Liner Bulkështë instaluar zakonisht në 20ft ose 40ft enë, të cilat mund të ngarkesës dhe të transportit të ngurta pjesa më e madhe grimcuar dhe pluhur produkte në tonazhit të madh. Sepse transportit containerized, krahasuar me paketën tradicionale të vogël si çanta të endura dhe FIBC, ajo ka përparësi të mëdha të tilla si të anijeve të mëdha njësi, ngarkesë e lehtë dhe shkarkimin, më pak fuqisë punëtore, dhe pa ndotje të mesëm me mallrat shkaktuar etj


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   WhatsApp Online Chat !