• banner2
  • banner1-2
  • banner3
  • 4aa5e716a

Rreth LET flexitank

Qingdao LET Flexitank Co, Ltd është e angazhuar për të prodhuar me cilësi të lartë enë Flexitank, kamion Flexitank, flexitank hekurudhor dhe fluide paketimit të tjera jo-të rrezikshme produkt të lëngshme, si dhe mbështetjen e zgjidhjeve logjistike. LET ndërmarrje është themeluar në vitin 2008, ka qenë fokusuar R & D, projektimin dhe prodhimin e paketimit të produktit jo të rrezikshme fluide të lëngshme për një dekadë. Produktet, të cilat përfshihen flexitank enë, kamion Flexitank, flexitank hekurudhor, letër IBC, me veshje enë për 20 'dhe 40' enë, ngrohje jastëk, si dhe aderimet dhe mbështetëse të shërbimeve të logjistikës, LET mund të sigurojnë gjithashtu personalizuar, një-to- një skemat optimization përshtatur për prodhimin dhe logjistikë ...

 

WhatsApp Online Chat !