IBC Контејнер

Краток опис:

Средни големи контејнери, идеална замена на традиционалната железо и пластични барел ИБЦ. ДА ИБЦ е направен од трајни виткање надворешниот-четириаголник и внатрешно-октогонална картон, храна-одделение лагер и дрвени палети, лесно да се инсталира, водоотпорни, силна сила. Тоа може да се транспортира течност 800L ~ 1200L, достапни за воз, камион или брод транспорт.


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Начин на плаќање: T/T , L/C, D/A, D/P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Средни големи контејнери, идеална замена на традиционалната железо и пластични барел ИБЦ. ДА ИБЦ е направен од трајни виткање надворешниот-четириаголник и внатрешно-октогонална картон, храна-одделение лагер и дрвени палети, лесно да се инсталира, водоотпорни, силна сила. Тоа може да се транспортира течност 800L ~ 1200L, достапни за воз, камион или брод транспорт.


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !