Сува Масовно Лагер

Краток опис:

Сува Масовно Лагер обично е инсталиран во 20ft или 40ft контејнер, кои може да се бутира и транспорт на цврст сноп зрнести и прашкасти производи во големи тонажа. Бидејќи контејнери за транспорт, во споредба со традиционалните мало пакување како ткаени торби и FIBC, таа има големи предности, како што се големи единица превозот, лесно товарање и празнење, помалку работна сила и без средно загадувањето на стоки предизвикани итн


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Начин на плаќање: T/T , L/C, D/A, D/P
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сува Масовно Лагеробично е инсталиран во 20ft или 40ft контејнер, кои може да се бутира и транспорт на цврст сноп зрнести и прашкасти производи во големи тонажа. Бидејќи контејнери за транспорт, во споредба со традиционалните мало пакување како ткаени торби и FIBC, таа има големи предности, како што се големи единица превозот, лесно товарање и празнење, помалку работна сила и без средно загадувањето на стоки предизвикани итн


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

   WhatsApp Online Chat !