сад Flexitank

Краток опис:

 


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Loading Port: Qingdao
 • Shipping Time: 6-15 days after pre-payment
 • Начин на плаќање: T/T , L/C, D/A, D/P
 • детали за производот

  Тагови производ

  1 Product Composition 2 Technology 3 why choose us 4 Quality Control 5 Company Overview 6 LET Certificates

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  WhatsApp Online Chat !